22 Haziran 2012 Cuma

KPSS ÖĞRETMENLİK Puan Hesaplama,


İLETİŞİM
YGS LYS Puan Hesaplama 
SBS Puan Hesaplama
SBS Puanına Okul Puanı Ekleme
SBS Puanı Ortalaması Hesaplama
 DGS  Puan Hesaplama
 ALES  Puan Hesaplama
KPSS  Puan Hesaplama
KPSS Önlisasns Puan Hesaplama
KPSS Lisans Puan Hesaplama
KPSS  Öğretmenlik Puan Hesaplama

KPSS  Ortaöğretim Puan Hesaplama


KPSS  Öğretmenlik Puan Hesaplama
KPSS PUAN HESAPLAMA
Doğru Soru Sayısı Yanlış Soru Sayısı Net
Genel Yetenek
Genel Kültür
Eğitim Bilimleri

KPSS PUAN HESAPLAMA
Lisans Mezunları Eğitim Fakültesi (Öğretmenlik) Önlisans Mezunları
Yaklaşık 2012 KPSS Puanlarınız
Not :Bu Punalar Tamımı ile Tahminidir. Yapılan Netlerin Önceki Yıllarda Yaılan sınavların ortalamaları ışığında hesaplamalar yapılarak yaklaşık puan bulunmaya çalışılmıştır.Asla Kesin Sonucu Vermez Zaten Hiç Bir Artama Motoru Yüzde Yüz Doğru Bir Sonuç Vermeyecektir.

    
Sınav adaylar bu sınavlarda puanlarını hesaplamanın yanı sıra ortala hesaplama programlarını da kullanabilirler.Örneğin üç SBS puanının ortalamasını hesaplamak isteyen adaylar yandaki SBS Puanı Ortalaması Hesaplama linkini tıklayabilir.Yada SBS Sınavına giren aday okul puanını ekleyerek yaklaşık kaç puan alacağını hesaplamak için SBS Puanına Okul Puanı Ekleme  linkine tıklayarak SBS puanına okul puanını ekleme sayfasına ulaşabilir.

   Sınava giren aday eğer YGS puanı hesaplamak istiyorsa yandaki linklerden YGS LYS Puan Hesaplama linkini tıklayarak ulaşabilir.


     Sınava giren aday eğer LYS puanı hesaplamak istiyorsa yandaki linklerden YGS LYS Puan Hesaplama linkini tıklayarak ulaşabilir.


      Sınava giren aday eğer DGS puanı hesaplamak istiyorsa yandaki linklerden DGS  Puan Hesaplama linkini tıklayarak ulaşabilir.

      Sınava giren aday eğer KPSS puanı hesaplamak istiyorsa yandaki linklerden KPSS  Puan Hesaplama linkini tıklayarak ulaşabilir.


      
Sınava giren aday eğer ALES  puanı hesaplamak istiyorsa yandaki linklerden  ALES  Puan Hesaplama linkini tıklayarak ulaşabilir.   
 KPSS Sınavına Önlisans düzeyinden giren aday eğer tahmini KPSS Önlisans puanını hesaplamak istiyorsa KPSS Önlisasns Puan Hesaplama linkini tıklayarak hesaplama sayfasına gidebilir.
      KPSS Sınavına Lisans düzeyinden giren aday eğer tahmini KPSS Lisans puanını hesaplamak istiyorsa KPSS Lisans Puan Hesaplama linkini tıklayarak hesaplama sayfasına gidebilir.


     KPSS Sınavına Lisans düzeyinden giren aday eğer tahmini KPSS Öğretmenlik puanını hesaplamak istiyorsa KPSS  Öğretmenlik Puan Hesaplama linkini tıklayarak hesaplama sayfasına gidebilir.

Not : Bu sitemiz sınava giren adayların yaklaşık SBS Puanı, YGS LYS puanı KPSS puanı, KPSS Önlisans Puanı, KPSS Lisans Puanı, KPSS Öğretmenlik Puanı, ALES Puanı ve DGS  puanlarını hesaplamak için geliştirilmiştir. Sınava giren adayların da bildiği gibi sınav standart sapmaları her sınav için değişmektedir. Her sınav için ayrı standart sapmalar belirlenirken sınava giren adayların hangi soru ve testlerde zorlanıp hangilerini kolaylıkla yaptığı göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bundan da anlaşılacağı gibi sınavdan yüzde yüz doğru puanı hesaplamak ancak sınavdan sonra mümkün olabilmektedir. Adayların bu bilinçle puanlarını hesaplamalarını rica ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder